Apie mus


UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ" įkurta 1998m. spalio 14 d.

Nuo pat savo veiklos pradžios UAB „BIZNIO ABĖCĖLĖ" užsiima TOSHIBA korporacijos gaminamos biuro technikos - kopijavimo aparatų/spausdintuvų, multifunkcinių įrenginių, faksimilinių aparatų, multimedia projektorių - prekyba bei techniniu aptarnavimu.

Taip pat dirbame su HP, CANON, BROTHER, RICOH, MINOLTA ir kitų kompanijų produktais, kurie leidžia suformuoti patrauklų asortimentą mūsų klientams.

Turime nemažą pardavimo skyrių. Parduodant prekę ypatingą dėmesį skiriame kliento poreikių išaiškinimui. Visi pardavimų vadybininkai baigę specialius technikos pardavimo kursus, periodiškai tobulina savo žinias įvairiuose kursuose bei seminaruose, todėl galite būti tikri, kad Jums bus pasiūlytas maksimaliai Jūsų poreikius atitinkantis produktas.

Įmonė turi technikos aptarnavimo centrą, kuris aprūpintas pilna technine dokumentacija bei įranga, reikalinga greitam bei kokybiškam darbui . Mes galime profesionaliai įvertinti Jūsų senos įrangos techninę būklę, išrašyti techninės apžiūros dokumentus, suremontuoti, atlikti techninį aptarnavimą, instaliuoti naują produktą ar patarti, kaip efektyviau jį naudoti.

Savo įrangą mums patikėjo prižiūrėti bei aptarnauti daug įvairių valstybinių, mokymo įstaigų, stambių ir smulkių uždarųjų akcinių bendrovių ir organizacijų.

Mūsų tikslas ne tik parduoti prekę, bet siekti ilgalaikio bendravimo su klientu, maksimaliai patenkinant jo poreikius. Nemažai klientų dirba su mumis nuo pat įmonės darbo pradžios.