Jeigu Jūsų kopijuoklis/spausdintuvas ar multifunkcinis įrenginys nebeveikia, prieš skambinant į mūsų techninio aptarnavimo skyrių siūlome:

- patikrinti, ar nepasibaigęs įrenginio toneris arba rašalas;
- pažiūrėti, ar kasetėje yra popieriaus, ar nėra užstrigusio popieriaus įrenginyje;
- įsitikinti, jog įrenginys įjungtas į maitinimo tinklą, o jungiamieji kabeliai (jeigu įrenginys yra prijungtas prie kompiuterio) nėra iškritę iš jungčių;
- paskaityti mūsų svetainės skyrių "PAGALBA";

Jeigu Jūsų įrišimo įrenginys nebeveikia, prieš skambinant į mūsų techninio aptarnavimo skyrių siūlome: 

- įsitikinti, jog įrenginys įjungtas į veikiantį maitinimo tinklą, o jungiamasis laidas yra be mechaninių pažeidimų, nėra iškritęs iš lizdo ir pan.;

Jeigu problemos pašalinti nepavyko, Jūs galite:
- paskambinti mums  tel.  +370 5 231 06 82;
- pasinaudoti užsakymo siuntimo internetu paslauga;
- atvežti mums savo įrenginį remontui adresu: Mindaugo 19-2, Vilniuje.

Spaudos centras

Spaudos centras

UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ" klientai gali naudotis ir spaudos centro " teikiamomis paslaugomis (kopijavimo, įrišimo, spausdinimo, skenavimo ir kt.),Jūsų lauks ne tik profesionalus aptarnavimas, bet ir ypatingai geros kainos.

Didelė dalis įmonių bei valstybinių įstaigų jau susipažino su UAB " Biznio abėcėlė" atliekamų paslaugų kokybe. Mūsų paslaugomis naudojasi įmonės, organizuojančios įvairias konferencijas bei seminarus, įvairiose parodose dalyvaujančios įmonės ir pan.

Taikome nuolaidas, kurios priklauso nuo užsakomų kiekių, o pasirašiusiems sutartis ir lanksčią atsiskaitymo sistemą.

Užsakymus galite atsiųsti elektroniniu paštu spauda@biznioabc.lt, o pagamintą medžiagą gausite į vietą Jūsų nurodytu laiku. Esame pajėgūs priimti stambius (apie 100 000 kopijų) užsakymus ir pagaminti juos per dieną.