Spaudos centras


Skenavimas

Skenavimas

Dokumentų skenavimas.

Mes garantuojame aukštą skenuotos medžiagos kokybę ir saugų jų skaitmeninį įrašymą, taip pat labai gerą paslaugų kainą. Mes skenuojame net didelės apimties knygas ar dokumentus.
Nuotraukų ir dokumentų nuskaitymo pranašumai Paveikslėliai yra mažos atminties dalelės, prarastos per laiką ir įrašytos į šviesai jautrią juostą. Tačiau laikas teigia savo įvaizdį ir metams bėgant vaizdas pamažu blunka, o fotopopierius blogėja, padengdamas save mažų įbrėžimų tinklu. Senos nuotraukos dažnai yra brangūs šeimos suvenyrai ir turi didelę sentimentalią vertę jų savininkams. Todėl jų praradimas ar sunaikinimas tikrai bus labai nemaloni patirtis.

Svarbių dokumentų praradimas gali sukelti rimtų padarinių. Kai kurios su verslo valdymu susijusios medžiagos turėtų būti saugomos griežtai apibrėžtą laikotarpį, kuris nurodytas specialiuose teisės aktuose. Verslininkams gali būti skirta bauda už dokumentacijos trūkumus. Šių problemų sprendimas yra nuotraukų ir dokumentų skenavimas. Jų skaitmeninių kopijų kūrimas turi daug privalumų. Tai leis jums greitai ir lengvai pasiekti nuotraukas ar dokumentus išsaugotus failuose kompiuteryje ar nešiojamojoje atmintyje. Tai taip pat galėsite bet kada juos atsispausdinti.

Dokumentų saugojimas elektroninėje versijoje yra ne tik praktiškas, bet ir ekologiškas. Norint surasti  vieną piešinį ar dokumentą, nereikia apversti dešimtis kartono dėžučių.